Преубавата Софија Вергара ја нападнаа затоа што секси изгледот го уништила со чевли кои се „НЕ“ во светот на модата


2 копии

Убавата Колумбијка понекогаш делува како да е скарана со модата. Дека и познатите дами некогаш немаат стил докажува неодамнешниот изглед на преубавата актерка ...
| | веќе видена | слични

Нема поубаво чувство за многу жени од она што се појавува од новиот пар чевли. Но, нема ниту полошо кога се тесни и прават рани и плускавци. Постојат неколку ...
| | веќе видена | слични

Сите ќе се согласиме дека чевлите со високи потпетици изгледаат многу – елегантнo, секси, стилски и нема комбинација која не ја подигнуваат на повисоко ниво. ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Останато

Македонија одамна го заврши својот настап на Европското првенство кое влегува во завршницата. Нашите момци не успеаја да обезбедат пласман во главната рунда, ...
сите 276 | | | веќе видена

Портпаролката на Европската Комисија, Ана Писонеро, ги потврди гласините дека извештајот за новата методологија на преговорите нема да биде објавен на 29 ...
сите 232 | | | веќе видена

Корона вирусот пристигна и во Европа. Британските медиуми пренесуваат дека најверојатно корона вирусот стигнал во Велика Британија, каде четворица кинески ...
сите 386 | | | веќе видена

Како што во неделата видовме во Штип, кога двајца учесници се влечеа кај кого да остане Светиот крст, нешто слично се случило и во бугарскиот град Ботев. Но, ...
сите 57 | | | веќе видена

Пратениците од оваа партија очигледно се против отписот на каматите и долговите што граѓаните ги имаат. Денеска, претседателката на Комисијата за финансирање и ...
сите 63 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Преубавата Софија Вергара ја нападнаа затоа што секси изгледот го уништила со чевли кои се „НЕ“ во светот на модата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: