Mitsubishi со најмалку проблеми кај германските возачи, Fiat и Mini последни


Во новиот извештај, баварската компанија ја потврдува моќноста за целосна електрификација на втората генерација на стилскиот футуристички хибриден автомобил. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Скопје донесе наредба за спроведување истражна постапка против едно лице бидејќи постои основано сомнение дека ...
сите 120 | | | веќе видена

Екс министерката Гордана Јанкуловска и поранешниот шеф на тајната полиција Сашо Мијалков се само дел од поранешните функционери кои пред судот во Стразбур се ...
сите 384 | | | веќе видена

Од кога тоа Ново Нордиск произведува сомнителен инсулин и од кога тоа Данска е всушност Турција?Документите тоа го говорат, а Министерството за здравство и ...
сите 109 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Mitsubishi со најмалку проблеми кај германските возачи, Fiat и Mini последни

Од:
До кого (е-маил):
Порака: