Мила Кунис и Ештон Качер конечно ја покажаа својата љубов на светот

Мила и Ештон се бакнале пред сите и сега цел свет знае службено дека тие двајца се во врска. Заљубениот пар се бакнале во текот на дружењето со родителите на Денот на независноста. Иако досега се појавувале заедно, никогаш во јавноста не покажале дека се заедно. За нивната врска веќе се шушка од април годинава кога и првпат се видени заедно.
| | веќе видена | слични

Мила Кунис и Ештон Качер се и официјално заедно. На фамилијарниот собир на Денот на независноста на САД, тие се бакнаа пред сите.Иако и досега се појавуваа заедно во јавност, двојката не покажуваше блискост.Во „Луди 70-ти“, тие глумеа заљубена двојка, а интересно е што бакнежот на Мила со Аштон во серијата и бил и првиот во нејзиниот живот.
| | веќе видена | слични

Мила Кунис и Ештон и понатаму не признаваат дека меѓу нив има нешто.Иако неуморните папараци ги следат на секој чекор, тие се обидуваат вешто да ја скријат својата приврзаност.Иако досега беа фатени на заеднички викенд, и два-три пати на романтична вечера, се чини дека овие двајца нема повеќе кај да бегаат.Папараците конечно го добија и тоа што го бараа, ги фатија додека се бакнуваат.Деми Мур наводно на својот екс сопруг Ештон Качер му порача дека ја „одобрува“ неговата врска со Мила Кунис.Минатата година во ноември по шест години заврши бракот помеѓу Ештон Качер и Деми Мур. Од парот, Деми беше таа која реално го извлече подебелиот крај.Некое време престојуваше на рехабилитација поради нарушувања во исхраната и неконтролирано однесување, а се вртеа муабети и дека претерува со алкохолот.Сега се шушка дека и ќерките и го „свртеа грбот“ бидејќи продолжува да се однесува како мало дете.Ештон веќе некое време постојано е во друштво на некогашната филмска партнерка Мила Кунис, а се погласни се трач муабетите дека ...
| | веќе видена | слични

Шестгодишниот брак на Деми Мур и Ештон Качер заврши во ноември минатата година и тоа Деми го поднесе многу лошо, а Ештон пак изгледаше како да не е воопшто загрижен. Денес тој поминува сè повеќе време со некогашната филмска партнерка Мила Кунис и сè погласни се гласините дека тие двајца се новата холивудска двојка. Наводно, откако Деми ги видела првите фотографии од нив двацата заедно како вечераат во ресторан, збеснала и го откажала заедничкиот викенд кој требале да го поминат со Ештон според препораките на кабалата. Кога му се јавила, Ештон тврдел дека тие се само пријатели, но таа не била задоволна со тоа - пишува британското списание Closer. Со месеци Деми наводно верувала дека блиското пријателство на Ештон и Мила е главна закана за нивниот брак. Очигледно била во право. Како и да е, таа на Ештон му рекла дека и е преку глава од сè и дека всушност Мила е она што му треба нему.
| | веќе видена | слични

Останато

Со состојбата во Република Македонија е загрижувачка. Имаме политичко уназадување, правен хаос, девастирана и упропастена економија, здравствен систем кој не ...
сите 155 | | | веќе видена

Екс министерот за транспорт и врски, Миле Јанакиески и екс секретарот на Владата, Кирил Божиновски денеска во раните утрински часови се најдоа зад решетки. ...
сите 182 | | | веќе видена

„Зоран Заев и Оливер Спасовски знаеја дека Никола Груевски не е во партискиот штаб на ВМРО-ДПМНЕ, но одлучија да претресуваат и заплашуваат партиски членови и ...
сите 160 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 301 | | | веќе видена

Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување избори „Македонија-блокира“ и Координативното тело на дијаспората во Европа ...
сите 91 | | | веќе видена

Пратениците од Беса на Билал Касами бараат одговорност од надлежните институции за бегството на поранешниот премиер Никола Груевски во Унгарија, како и одговор ...
сите 314 | | | веќе видена

Веднаш штом Судот го донесе решението за меѓународна потерница, МВР ја распиша и го извести Интерпол, соопшти министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски ...
сите 29 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мила Кунис и Ештон Качер конечно ја покажаа својата љубов на светот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: