Малолетниот Јовн почина на лице место - неговата сестра со трогателна порака го потресе регионот

Јован Стојадиновиќ кој имал само 17. години и неговиот другар Кристијан Микиќ од Србија биле прегазени на пешачки премин кога на нив налетал автомобил. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Тешка сообраќајна несреќа во која има жртва утрово го потресе Белград како и целиот регион. Во 5 часот и 30 минути на патот за Обреновац загинала 40-годишна ...
| | веќе видена | слични

Страшна несреќа се случила утрово во Србија кога автобус прегазил жена, а таа останала заробена под тркалата. Несреќата се случила во 10 часот и 25 минути, а ...
| | веќе видена | слични

Страшна несреќа ја потресе Србија кога 36-годишниот Бојан Вујовиќ брзајќи да си ја види ќеркичката, замина во смрт. На него на улица налетал автомобил Шкода, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Пред три дена заврши во притвор а заедно со останатите обвинети за 27 април беше на сослушување . Од затворот во Шутка Владимир Атанасовски екс директорот на ...
сите 282 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев на денешната дебата за нацрт аманданите на Уставот потсети дека и пратеници од опозицијата имале свои предлози за подобрување на текстот, ...
сите 365 | | | веќе видена

Слободан Богоевски, Зоран Верушевски, Сашо Мијалков, Владимир Атанасовски- четворицата беа директори на Управата за безбедност и контразузнавање и четворицата ...
сите 8 | | | веќе видена

Цела недела Заев и Оливер Спасовски ја навредуваат интелигенцијата на граѓаните и се уште не даваат никаков одговор за тоа кој прислушувал, кој се ги има ...
сите 106 | | | веќе видена

Кривичниот совет при Основниот суд Скопје 1 ја одби жалбата на Сашо Мијалков и ја потврди одлуката на судија на претходна постапка да му одреди 30 дена притвор ...
сите 217 | | | веќе видена

Собранието на Република Македонија напладне ќе одржи Комеморативна седница по повод смртта на Љубиша Георгиевски, поранешен претседател на Парламентот. ...
сите 98 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Малолетниот Јовн почина на лице место - неговата сестра со трогателна порака го потресе регионот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: