ВИКТОРИЈА ЛОБА заглави кај влада (ФОТО)

Пејачката од Македонија Туна Сејдиу, години наназад беше естрадна звезда која се осмелуваше да се појави крајно провокативно. Но, во последните неколку години ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Македонската фолкерка Елена Велевска, која важи за една од најубавите пејачки, се соблече во бикини на плажа и за неа летото почна.Велевска ги почасти своите ...
| | веќе видена | слични

Пред неколку дена и официјално Кристијано Роналдо замина на заслужен одмор. Сезоната ја заврши со титула во Лигата на нации, а веднаш потоа со својата девојка ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Иако официјално се уште не започнало летото, македонските јавни личности ја отворија летната сезона, па го искористија толпото време да заминат на плажа. ...
| | веќе видена | слични

Заслужените годишни одмори македонските естрадни ѕвезди најчесто ги поминуваат на плажите, а нивните секси изданија никого не оставаат рамнодушен. Која од нив ...
| | веќе видена | слични

Македонските дами веќе почнаа да се фалат која како изгледа во бикини за оваа сезона. Летото календарски не е почнато, но на социјланите мрежи почнаа да се ...
| | веќе видена | слични

Останато

Како ќе суди судијата господине Заев, како вие што ќе кажете, по принципот на „трас трас“ или по принципот „оваа одлука без Заев не можеше да се донесе“?, ...
сите 299 | | | веќе видена

Пред почетокот на дуелот на „Само Вистина“, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски даде изјава каде што посочи дека остава граѓаните на Република ...
сите 340 | | | веќе видена

Строгите епидемиолошки критериуми за откажување на јавни собири се однесуваат само на двата карневали во Струмица и Прилеп, како и за спортските натпревари кои ...
сите 596 | | | веќе видена

Ќе одговарате г. Заев, ве гледам во очи и ви кажувам дека ќе одговарате за злоупотреби, му порача лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски на претседателот на ...
сите 157 | | | веќе видена

Сите масовни собири, концерти, театарски претстави, кои се закажани и предвидени да се одржат до 6ти март, во насока на натамошна соодветна превенција во ...
сите 88 | | | веќе видена

Вчера во 12,20 часот во СВР Охрид од ТППЕ Охрид, бил пријавен пожар во помошна просторија на ул.„Живко Чинго“. Од полициски службеници од СВР-Охрид излезено ...
сите 69 | | | веќе видена

На Клиниката за трауматологија, ортопедски болести, анестезија, реанимација и интензивно лекување и Ургентен центар (ТОАРИЛУЦ) почина 36-годишна жена, која ...
сите 222 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВИКТОРИЈА ЛОБА заглави кај влада (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: