Холивудска диета за брзо слабеење


Актерот Крис Прат, кој кон почетокот на месец јуни се ожени со ќерката на Арнолд Шварценегер, привлече внимание кај јавноста со својата најнова објава на ...
| | веќе видена | слични

Фронтменот на Колдплеј, Крис Мартин и ѕвездата на “Педесет нијанси на сиво” Дакота Џонсон, се разделени, објави “Мирор”. Причината е што актерката сè уште не е ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот за здравство доц. д-р Венко Филипче, на денешната прес-конференција информираше за најновата состојба со вирусот Ковид-19 во нашата земја. Тој ...
сите 251 | | | веќе видена

Видео снимка со наслов „Боки 13 со другарките“, се појави на Јутјуб канал со истото име, на кое се гледа како осудениот за случајот „Рекет“, Бојан Јовановски, ...
сите 140 | | | веќе видена

Во изборната програма на ВМРО-ДПМНЕ граѓаните на Иловица и Штука ќе најдат дека тие ќе одлучуваат што ќе се случува со рудниците овде. Вие сте тие што ќе ...
сите 418 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ Зоран Заев денеска изјави дека не очекува интервенции во Преговарачката рамка за членство во ЕУ, која е веќе на маса. Нормално е дека во ...
сите 242 | | | веќе видена

Оливер Спасовски, техничкиот премиер на Македонија, синоќа на предизборна средба со граѓани од Чаир најави четврт сет на економски мерки за справување со ...
сите 100 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Холивудска диета за брзо слабеење

Од:
До кого (е-маил):
Порака: