Скопски пазар продал имот по трипати пониска цена од пазарната

3 копии
4 копии

Без одлука на Собранието на акционерите, претседателот на Управниот одбор на Друштвото за производство на електрична и топлинска енергија ТЕ-ТО АД од Скопје, ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Скопскиот Основен Суд минатата недела го прифати обвинението против неколку членови на раководните органи на Скопски пазар, кои се обвинети дека со малверзации ...
| | веќе видена | слични
2 копии
4 копии

Скопски пазар и натаму продолжува да ги продава или издава своите атрактивни недвижности во Скопје и низ Македонија, во ситуација кога фирмата е во криза и се ...
| | веќе видена | слични

Останато

Само оние што ќе гласаат „за“ или „против“ во недела ќе учествуваат во одлуката за иднината на Македонија. Бојкотот не се калкулира никаде, порачаа вчера ...
сите 138 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Скопски пазар продал имот по трипати пониска цена од пазарната

Од:
До кого (е-маил):
Порака: