Анкара со обновен фокус на Балканот


Останато

Правилната форма на државјанството напишано на личните документи на албански јазик треба да биде државјанство „на Македонија“ („E Maqedonisë”), а не како што ...
сите 188 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Анкара со обновен фокус на Балканот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: