Алиоски и Лидс елиминирани од Лига Купот во Англија


2 копии

Со голема тепачка заврши мечот меѓу Престон и Болтон вчера во Чемпионшип лигата во Англија, при што фудбалерот на домаќините Бен Пирсон беше исклученод игра. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во авион на летот за Ибица се случила голема тепачка откако една патничка им играла на патниците и им ги покажувала градите. Инцидентот се случил на летот од ...
| | веќе видена | слични

Останато

На референдумот на 30-ти септември, да излеземе и да го дадеме гласот за членство на Македонија во ЕУ и НАТО. Сите заедно да бидеме глас што ќе ја обезбеди ...
сите 135 | | | веќе видена

Делегација предводена од премиерот Зоран Заев синоќа беше во официјална посета на Белата куќа каде имаше средба со американскиот потпретседател Мајк Пенс. ...
сите 192 | | | веќе видена

ЕУ и НАТО се мнозинска волја на граѓаните на Република Македонија, кои очекуваат европски живот и интеграција во најголемите сојузи во светот. Македонија нема ...
сите 17 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Алиоски и Лидс елиминирани од Лига Купот во Англија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: