Лепа Брена барала попуст во ресторан – сопственикот и вратил вака


Кога мега популарната Лепа Брена го сними спотот за познатата хит песна “Чувала ме мама”, таа го крена на нозе целиот Балкан со своето секси црвено трико.За ...
| | веќе видена | слични

Често ќе се изненадите кога ќе прочитате дека светските ѕвезди кога се на бина изгледаат величенствено, во суштина многу пониски се во реалниот живот. Работата ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Брена често го посетува Јадранот за време на летните одмори ... Лепа Брена српската фолк-пејачка летово го минува на хрватскиот остров Хвар. Пејачката сподели ...
| | веќе видена | слични

Останато

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 300 | | | веќе видена

Сопругата на Претседателот на Република Македонија, г-ѓа Маја Иванова присуствуваше на приемот што во Париз го приреди првата дама на Франција, г-ѓа Брижит ...
сите 175 | | | веќе видена

По протестите пред домовите на Арнаудов, Мукоски и Василевски, „Македонија-блокира“ предводена од Јанко Бачев и Филип Петровски денес ќе протестираат пред ...
сите 61 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски, ова денеска на ...
сите 228 | | | веќе видена

Адвокатот Александар Тортевски во емисијата Топ Тема на телевизија Телма, истакна дека обвинението против поранешниот премиер Никола Груевски во случајот ...
сите 42 | | | веќе видена

Раководството на ВМРО-ДПМНЕ вечерва оддржува седница на централниот комитет во седиштето на партијата. Највисоко на агендата на вечерашниот состанок се очекува ...
сите 65 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лепа Брена барала попуст во ресторан – сопственикот и вратил вака

Од:
До кого (е-маил):
Порака: