Фенербахче привлече уште еден француски репрезентативец

2 копии

Еден од најдобрите европски плејмејкер, Серхио Родригез по две минати години си замина од таборот на ЦСКА Москва и постоеше дилема каде ќе ја продолжи ...
| | веќе видена | слични

Шпанскиот прволигаш Барселона продолжи да влече потези со кои дефинитивно покажува дека сака да игра значајна улога во европската кошарка во наредниов период. ...
| | веќе видена | слични

Шпанскиот великан Барселона има уште едно големо НБА засилување за следната сезона, Никола Миротиќ. Поранешниот член на Реал Мадрид и на НБА екипите Чикаго ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Лицемерието на ВМРО-ДПМНЕ нема граници. Срамно е ВМРО-ДПМНЕ да зборува за Охрид и Охридскиот регион откако 11 години на мал милион начини го злоупотребуваа ...
сите 96 | | | веќе видена

Со разлика од само девет гласа Урсула фон дер Лајен стана првата жена која ја освои претседателската функција во Европската комисија. Неизвесноста траеше до ...
сите 195 | | | веќе видена

И покрај невремето што минатата недела ја зафати Грција, туристите сепак не се исплашија. Наш читател ни испрати фотографии од колоните на македонско-грчката ...
сите 142 | | | веќе видена

Оперските пејачи Благој Нацоски, Весна Ѓиноска-Илкова, Ирена Кафкалевска и Наде Талевска-Спасовска синоќа на концертот на Охридско лето во црквата „Св. Софија“ ...
сите 102 | | | веќе видена

Руските комичари Вован (Владимир Кузнецов) и Лексус (Алексеј Стољаров) во пресрет на претседателските избори во Украина три пати разговарале со косовскиот ...
сите 77 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фенербахче привлече уште еден француски репрезентативец

Од:
До кого (е-маил):
Порака: