За еден месец Македонија ја посетиле 50.000 туристи


4 копии
2 копии
4 копии
2 копии
повеќе

Останато

Пратениците од опозициската ВМРО-ДПМНЕ го прекинаа бојкотот и се вратија во Собранието за да го проследат обраќањето на генералниот секретар Јенс Столтенберг. ...
сите 345 | | | веќе видена

Во најновото соопштение до јавноста, од опозициската партија ВМРО-ДПМНЕ повторно наведуваат дека правосудните органи имаат двојни стандарди. Како што велат ...
сите 199 | | | веќе видена

Овен (21.03 – 20.04) Избегнувајте секаков вид на ризици во деловните преговори. Премногу сте попустливи кон саканото лице. Партнерот тоа го искористува ...
сите 35 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска оствари средба со шефицата на Мисијата на ОБСЕ во Скопје, Нина Суомалајнен.На средбата се разговараше ...
сите 45 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

За еден месец Македонија ја посетиле 50.000 туристи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: