Ѕвездата на „Династија“ повторно во болница – плати кауција од 20.000 долари па се предозираше

3 копии

Американската актерка Хедер Локлир (56) се обиде да се самоубие, откако се предозираше со лекови. Таа повторно беше уапсена откако ги нападна полицијата и ...
| | веќе видена | слични

Американската актерка Хедер Локлир (56) се обиде да се самоубие, откако се предозираше со лекови.Таа повторно беше уапсена откако ги нападна полицијата и ...
| | веќе видена | слични

Останато

Изјавите на претставниците на власта дека цензусот и не бил така битен за конечниот резултат на претстојниот референдум значат дека политичката борба ќе ...
сите 337 | | | веќе видена

Босанскиот национален совет ги повика Бошњаците кои живеат во Македонија да гласаат „за“ на претстојниот референдум и со тоа да ги отстранат сите препреки за ...
сите 75 | | | веќе видена

Овен (21.03 – 20.04) Доколку се стремите кон бизнис напредок, ќе морате да бидете послушни и без прашања да ги усвојувате одлуките за авторитет декретите на ...
сите 50 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев на денешната средба со претседател на словенечкиот Државен збор на Дејан Жидан ги истакна исклучително високите пријателски односи со ...
сите 41 | | | веќе видена

Зоолошка градина Скопје за првпат после 26 години станува дом на слонови. Прва слоница жителка на Скопје Зоо, била слоницата Цица која во Скопје живеела од ...
сите 33 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ѕвездата на „Династија“ повторно во болница – плати кауција од 20.000 долари па се предозираше

Од:
До кого (е-маил):
Порака: