Драма на концертот на Бритни: Споулавена избегала, манијак се качил на бината (ВИДЕО)


4 копии

Додека Бритни Спирс пеела, на бината се качил луд обожавател, кој, за среќа, бил навреме совладан од обезбедувањето. благодарение на експресната реакција на ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Додека го пееше еден од своите најголеми хитови кој го направи на почетокот на кариерата, Бритни Спирс не ни насети дека ќе и следи вистински шок. На ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Додека пеела еден од своите најголеми хитови од почетокот на кариерата, Бритни Спирс не ни помислувала дека ќе уследи вистински шок. На концертот на една од ...
| | веќе видена | слични

Бритни Спирс доживеа инцидент за време на нејзиното шоу во Лас Вегас. На сцената се појави маж кој наводно сакал да ја нападне пејачката која беше преплашена. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Неосновани – така правни експерти ги оценуваат стравувањата на двајцата поранешни високи функционери на УБК Горан Грујевски и Никола Бошковски ако Грција ги ...
сите 285 | | | веќе видена

Од досега обработените 98,22 проценти или од 3.418 од вкупно 3.480 избирачки места кандидатите за градоначалници од СДСМ водат во 50 општини, на ВМРО-ДПМНЕ во ...
сите 270 | | | веќе видена

Парламентарните партии во Каталонија денеска треба да се договорат околу новите чекори кои ќе ги преземе автономната област откако официјален Мадрид најави ...
сите 354 | | | веќе видена

Во дебата на „ 360 Степени “, аналитичарот Висар Адеми, зборуваше за вториот круг од локалните избори и коалицијата меѓу Алијансата за Албанците и БЕСА од една ...
сите 230 | | | веќе видена

Министерот Оливер Спасовски и кандидатот за градоначалник на СДСМ за Гази Баба Борис Георгиевски вчера беа на средби со граѓани во неколку села во општината. ...
сите 150 | | | веќе видена

Градоначалникот на општина Карпош Стевчо Јакимовски вчера во полиција пријавил дека вработен во администрацијата ги променил бравите на просториите на архивата ...
сите 135 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Драма на концертот на Бритни: Споулавена избегала, манијак се качил на бината (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: