Давкова шизи на рокенрол и советува: `Благодарение на Јога со Гога секој ќе има добра нога`


Кандидатот за претседател на Вмро-Дпмне и Коалицијата, Гордана Силјановска Давкова гостуваше во емисијата Еден на Еден и ги покажа своите танцувачки ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Кандидатот за претседател на Република Македонија, Проф. Д-р Гордана Силјановска Давкова оствари средба со претседателот и членовите на управниот одбор на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Огромна е посетеноста на завршинот митинг од претседателската кампања на ВМРО-ДПМНЕ, кој вечерва се одржува во Штип. Пред штипјани се обраќа кандидатката за ...
| | веќе видена | слични

Силјановска: Груевски треба да е Индијана Џонс да ги помине сите тие граници Кандидатката за претседателка Гордана Силјановска Давкова во вечерашната дебата на ...
| | веќе видена | слични
13 копии

„Во недела на 21 април ќе му дадеме шанса на Заев да го исполни ветувањето дека ќе даде оставка откако ќе загуби неговиот кандидат Пендаровски. Време е да ...
| | веќе видена | слични
4 копии
10 копии

Кандидатката за претседател Гордана Силјановска-Давкова денеска имаше средба со граѓани што имаат различна политичка определба, кои во „Јавна соба“ организираа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

За неа тврдат дека е внука на рускиот олигарх која разговарала со Штрахе во вилата на Ибица. Идентитетот на жената која ја глумела внуката на рускиот олигарх ...
сите 206 | | | веќе видена

Пратеникот Емил Димитриев даде изјава која ја сметаме за недоследна: Изјава: „Не можам да му одземам нешто што не сум му дал“ [Извор: РСЕ – Виси ...
сите 43 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Давкова шизи на рокенрол и советува: `Благодарение на Јога со Гога секој ќе има добра нога`

Од:
До кого (е-маил):
Порака: