Бритни по третпат мајка?

Пејачката Бритни Спирс завчера била забележана како го напушта студиото во кое интензивно работи на своите нови проекти со видно зголемен стомак. Според фотографиите, кои ги наведоа американските медиуми да почнат да пишуваат за нејзината трета бременост, таа е здебелена, а и лицето и било отечено. Бритни неодамна изјави дека посакува трето дете.
| | веќе видена | слични

Останато

Интервентната полиција мнападна голем број луѓе што ги преплавија улиците на главниот град на Еквадор, Кито, и го нарекоа нивниот претседател Ленин Морено ...
сите 249 | | | веќе видена

Со оглед на тоа дека во недела ни претстојат претседателските избори на сите нас ни е важно тоа какво време не очекува за време на изборите. Времето во недела ...
сите 193 | | | веќе видена

Претседателската кандидатка Гордана Силјановска Давкова вечерва од Кратово им одоговори на сите загрижени за тоа како ќе била претседател на државата и врховен ...
сите 83 | | | веќе видена

Пендаровски ги повике граѓаните во недела, на 21 април, со својот глас  за бројот 3 да одлучат за сигурна иднина и да изберат напредок за европска држава Со ...
сите 127 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бритни по третпат мајка?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: