Брајан Мeј објави песна „Нови хоризонти“


Гитаристот на легендарната група „Квин“, Брајан Меј го објави својот прв соло-сингл, кој доаѓа по точно две децении од последно објавената „Another World“ ...
| | веќе видена | слични

Останато

Шефицата во притвор, СЈО со врзани очи и раце. Специјалното обвинителство е известено за секоја финансиска промена на бизнисменот Орце Камчев, но по апсењето ...
сите 408 | | | веќе видена

Дел од новата постава на СДСМ се нeискусни кадри зашто поисkусните oдбиваат да бидат дел од партиските структури, коментираат од ВМРО- ДПМНЕ за новите ...
сите 458 | | | веќе видена

УЈП го достави налогот до притворениот Бојан Јовановски во Шутка, со кој даночните инспектори ќе ја почнат контрола во невладината организација, Меѓународен ...
сите 349 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Брајан Мeј објави песна „Нови хоризонти“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: