Едно лице полесно повредено во тешката сообраќајна несреќа на автопатот Скопје-Тетово

6 копии

Сообраќајот на автопатот Скопје-Тетово целосно е нормализиран од 16:00 часот, откако претходно околу 13:00 часот камион се преврте на коловозната лента и го ...
| | веќе видена | слични
4 копии
4 копии

Тешка сообраќајна несреќа се случи попладнево на автопатот Скопје-Тетово во близина на село Желине. Камион изгубил контрола и се превртел.Очевидци на настанот ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Од тетовската полиција информираат дека сѐ уште не се знае за каков инцидент станува збор, но потврдуваат дека на патот има превртен камион. Полициски ...
| | веќе видена | слични

Тешка сообраќајна несреќа се случи попладнево на автопатот Скопје-Тетово во близина на село Желинo. Камион изгубил контрола и се превртел на коловозот. ...
| | веќе видена | слични
3 копии

На Ѕидот на сообраќајниот срам, Фејсбук групата за сообраќајни прекршоци, се појави фотографија од превртен шлепер на патот, после наплатната рампа Желино, кај ...
| | веќе видена | слични

Останато

Зоран Заев и неговиот клан секојдневно продолжуваат да го понижуваат народот. Како што беше Заев осомничен за Поткуп, а Зоран судски реформатор, така ...
сите 125 | | | веќе видена

Врховниот лидер на Иран, Ајатола Али Хаменеи, во вторникот изјави дека Иран ќе продолжи да ги намалува своите обврски во рамките на нуклеарниот договор, ...
сите 89 | | | веќе видена

Охрид, 12. јули 2019 (ИНПРЕС) – Засега до општината нема поднесени барања од граѓани за обесштетување, по завчерашното невреме што го зафати Охридскиот регион, ...
сите 142 | | | веќе видена

Оперските пејачи Благој Нацоски, Весна Ѓиноска-Илкова, Ирена Кафкалевска и Наде Талевска-Спасовска синоќа на концертот на Охридско лето во црквата „Св. Софија“ ...
сите 103 | | | веќе видена

Српската јавност на големо го возвишува успехот на светскиот рекет број еден Новак Ѓоковиќ, откако најдобриот тенисер во овој момент во еден епски дуел успеа ...
сите 281 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Едно лице полесно повредено во тешката сообраќајна несреќа на автопатот Скопје-Тетово

Од:
До кого (е-маил):
Порака: