Без филтери и фотошоп: Најубавата шума на светот изгледа како сцена од бајка


Кога ќе ја погледнете една од најубавите шуми на светот, најпрвин ќе помислите дека станува збор за фотошоп - но тоа не е вистина. При првиот поглед на шумата ...
| | веќе видена | слични

На прв поглед делува како обична дупка во земја, но станува збор за влез во бункер кој ќе ве сочува од апокалипса. Продажбата на сигурни, луксузни, пространи ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска оствари средба со министерот за Европа и Америка во британскиот Форин Офис, Сер Алан Данкан. На ...
сите 297 | | | веќе видена

23 годишниот Енвер Тоска е полицаецот осомничен дека на свиреп начин го лиши од живот 36 годишниот Алил Бекир. Тоска е млад полицаец во Битола вработен пред ...
сите 157 | | | веќе видена

Припадниците на Министерството за внатрешни работи во Белград заплениле 34,3 килограми марихуана и уапсиле црногорски државјанин З.М. поради постоење на ...
сите 122 | | | веќе видена

Метеоролозите во Америка истакнуваат дека дури сега доаѓа најтешкото по ураганот кој однесе 32 животи. Нивото на реките кое е покачено ќе доведе до големи ...
сите 260 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Без филтери и фотошоп: Најубавата шума на светот изгледа како сцена од бајка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: