Се омажи Јана Стојановска! БИДНА УБАВА СРПСКА СВАДБА

2 копии

Јана - мома „рипна во тавче“. македонската актерка го кажа судбоносното да викендов, кога во саботата во Белград се омажи за нејзиото момче, кошаркарот на МЗТ ...
| | веќе видена | слични

Македонската глумица Јана Стојановска вчеравечер се омажи со кошаркарот Андрија Бојиќ. Свадбата се одржа во белградскиот хотел „Југославија“, а меѓу гостите ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Јавното обвинителство за организиран криминал во куса изјава за „Република“ демантира дека за специјалната јавна обвинителка Катица Јанева е издадена наредба ...
сите 277 | | | веќе видена

Откако јавно им ги прочита имињата, премиерот Зоран Заев се пишмани, па врати дел од разрешените директори. Двајца од десетината директори сепак ќе останат на ...
сите 20 | | | веќе видена

Нов текст на законот за Јавно обвинителство, со кој се предлага Специјалното јавно обвинителство да се интегрира во досегашното Јавно обвинителство за гонење ...
сите 81 | | | веќе видена

Една трудница е пренесена во болница, а имало повеќе рушења на фасади од згради во Атина при земјотресот од 5.1 степени. Еден турист е полесно повреден кога ...
сите 193 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Се омажи Јана Стојановска! БИДНА УБАВА СРПСКА СВАДБА

Од:
До кого (е-маил):
Порака: