Александра Пријовиќ,секси мама!

Пејачката Александра Пријовиќ се породи во март, а на почетокот на бременоста таа се повлече од јавноста. Набргу по породувањето, односно во мај, Пријовиќ се ...
| | веќе видена | слични

Познатата пејачка Александра Живојиновиќ, попозната како Пријовиќ неполни три месеци откако се породи и се врати на работата и започна да го снима својот нов ...
| | веќе видена | слични

Пред бракот со Александра Пријовиќ, јавноста го поврзувала Филип Живојиновиќ со многу девојки.Но малкумина знаат која актерка била негова голема љубов пред ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пеачката поради синот Александар поминала преку неверството, но на Филип тоа никогаш нема да му го прости.Филип Живојиновиќ је изневерувал Александра Пријовиќ ...
| | веќе видена | слични

Филип Живојиновиќ јa изневерувал Александра Пријовиќ , наводно со една манекенка додека била пред породување, пренесуват спрските медиуми. Таа наваодно не ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Иако пред два и пол месеци на свет го донесе синот Александар, пејачката Александра Пријовиќ се враќа на сцената. Но не бидејќи и’ недостига пеењето, туку ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ пред неколку месеци се вселија во нов луксузен дом во познатата населба Бежанска коса кој чини пола милион евра. Парот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Александра Пријовиќ по раѓањето на синот Александар, реши полека да и се врати на кариерата, настапите, снимањата…, па за прв пат во својот живот мора да ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Собраниската Комисија за деловнички и мандатно-имунитетни прашања в четврток треба да расправа за одземање на мандатот на пратеникот Никола Груевски. Седницата ...
сите 397 | | | веќе видена

Нашата евровизиска претставичка Тамара Тодевска блесна на сцената во смарагден фустан кој е дело на врвниот дизајнер Александар Ношпал.На својот Фејсбук ...
сите 277 | | | веќе видена

Во соопштението од Кабинетот на Пендаровски се наведува дека претседателот на Алијансата за Албанците, Села, упати честитки до претседателот Пендаровски по ...
сите 226 | | | веќе видена

Завршува слободното формирање на цените на горивата. Од понеделник ќе стапи на сила нова методологија. Од регулаторната комисија велат дека на трговците ќе им ...
сите 56 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Александра Пријовиќ,секси мама!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: