Алатка за лажните вести: Моќта на технологијата во едно видео...


2 копии

Останато

Министерот за надворешни работи Никола Димитров на маргините од на 72-то Генерално собрание на ОН, вчера во Њујорк, во својство на претседавач со ...
сите 302 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Алатка за лажните вести: Моќта на технологијата во едно видео...

Од:
До кого (е-маил):
Порака: