Ако навистина ја сакаш, биди покрај неа!

2 копии

Викаш сите се исти? Не друже грешка си. Има такви девојки, кои не ти претставуваат обврска, туку подршка во животот, за неа нема да ти требаат пари за да го ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Мартин Вучиќ имаше само пофални зборови за настапот на Тамара Тодевска на овогодинешната „Евровизија“.Страшноооо! Опако добро1 Маестрално! 1000 пати Б Р А В ...
| | веќе видена | слични

Останато

Што треба повеќе да се случи ова обвинителство да започне да гледа докази за криминал кај власта, прашува лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, додавајќи ...
сите 95 | | | веќе видена

Чествувањето на големиот православен празник Богојавление-Водици и годинава во Радовиш беше масовно, а започна со света литургија во двата храма – „Св. Пророк ...
сите 175 | | | веќе видена

Обвинителката Лиле Стефанова објасни дека тогаш специјалната обвинителка Катица Јанева барала од неа да потпише налог според кој дел од обвинетите од случајот ...
сите 215 | | | веќе видена

СДСМ, Зоран Заев и Венко Филипче продолжуваат да ги лажат и манипулираат граѓаните во предизборниот период. Нема ни трага ни глас од Клиничкиот центар кој сега ...
сите 211 | | | веќе видена

Каков отпад се увезува во земјава, колку е ефикасна контролата на тоа што влегува, кој ја има најголемата одговорност, дали повеќе извезуваме или увезуваме и ...
сите 164 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ако навистина ја сакаш, биди покрај неа!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: