Ова е “мистериозниот партнер“ на славната пејачка, и венчан е

3 копии
2 копии

Последните години пејачката Селин Дион изненадува со своите модни избори, а за парчињата облека кои ги избрала за Модната недела во Париз, не престанува да се ...
| | веќе видена | слични

Неодамна Адел објави дека се разделува од нејзиниот долгогодишен партнер и сопруг, Сајмон Конецки, а деновиве за прв пат беше фотографирана како се држи за ...
| | веќе видена | слични

На почетокот на оваа година Селин Дион беше опкружена со разни шпекулации поради нејзиното слабеење. Значително ослабна, а нејзините обожаватели брзо го ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Лицемерието на ВМРО-ДПМНЕ нема граници. Срамно е ВМРО-ДПМНЕ да зборува за Охрид и Охридскиот регион откако 11 години на мал милион начини го злоупотребуваа ...
сите 95 | | | веќе видена

И покрај невремето што минатата недела ја зафати Грција, туристите сепак не се исплашија. Наш читател ни испрати фотографии од колоните на македонско-грчката ...
сите 142 | | | веќе видена

Оперските пејачи Благој Нацоски, Весна Ѓиноска-Илкова, Ирена Кафкалевска и Наде Талевска-Спасовска синоќа на концертот на Охридско лето во црквата „Св. Софија“ ...
сите 102 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ова е “мистериозниот партнер“ на славната пејачка, и венчан е

Од:
До кого (е-маил):
Порака: