Што кажува говорот на телото за женската сексуалност?

2 копии

Врат Бакнувајте го задниот дел од вратот и нејзините раменици. Ако нејзиното тело покажува дека сака повеќе, продолжете поинтензивно, но бидете внимателни и ...
| | веќе видена | слични

Останато

На 30 септември имаме историска одлука исправена пред нас. Со својата совест, со својата мудрост, мислејќи на Заветот од првиот референдум и мислејќи на идните ...
сите 10 | | | веќе видена

„Петре Шилегов наместо да гради во Скопје, гради во Маврово, но за свои приватни потреби. Додека во Скопје една година нема направено ниту еден проект, ...
сите 18 | | | веќе видена

Германскиот фудбалер Емре Џан беше обвинет за сексизам по натпреварот на Јувентус со Валенсија од повеќе феминистички организации. Претставничките на понежниот ...
сите 143 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Што кажува говорот на телото за женската сексуалност?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: