Силк Роуд Банка на корисниците на American Express Point дебитна картичка им овозможува подигнување на готовина без провизија на повеќе од 200 банкомати во земјава

2 копии

Силк Роуд Банка на своите корисници кои поседуваат American Express Point дебитна картичка им овозможува подигнување на средства без провизија на повеќе од ...
| | веќе видена | слични

Шпаркасе Банка Македонија ги информира своите почитувани клиенти дека од денес, 05.10.2020 година (понеделник) , паричната помош од социјална и детска заштита ...
| | веќе видена | слични

ТТК Банка АД Скопје ги известува своите почитувани корисници дека од денес 05.10.2020 година започна со исплата на паричните права од социјална и детска ...
| | веќе видена | слични

НЛБ Банка ги известува своите клиенти дека паричната помош од социјална и детска заштита ја исплати на 2- ри октомври (петок). Во насока на поголема заштита и ...
| | веќе видена | слични

Стопанска банка АД – Скопје ги информира своите корисници дека се изврши процесирање на паричните средства за социјална и детска заштита, при што за клиентите ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Останато

Уште пред пет години Никола Груевски дал исказ за аферата „Плацеви на Водно“. Веднаш по пријавите на тогашната опозиција СДСМ, Груевски зборувал пред обвинител ...
сите 141 | | | веќе видена

Во вчерашната изјава за медиумите, директорката на Клиниката за инфективни болести и фебрилни состојби д-р Милена Стевановиќ информираше дека е започната ...
сите 175 | | | веќе видена

Во текот на вчерашниот ден во 09: 50 часот било пријавено дека во Штип, на крстосницата на улиците „Партизанска“ и „Сремски фронт“, патничко возило „цитроен ...
сите 197 | | | веќе видена

Откако пандемијата на коронавирусот ќе заврши, Македонија ја чека одлив на медицински сестри. Тие би заминале во регионот, но и во Европа, онаму каде ваквиот ...
сите 94 | | | веќе видена

Вчера (18.10.2020) година се одбележаа 1 000 години од основањето на манастирот СВ. „Јован Бигорски“. Целиот настан се одвиваше во строги протоколи за заштита ...
сите 106 | | | веќе видена

Бугарија не бара од Северна Македонија промена на Уставот и решението не е преку потпишување на нов договор. Ние веќе имаме договор и треба да ги решаваме ...
сите 296 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Силк Роуд Банка на корисниците на American Express Point дебитна картичка им овозможува подигнување на готовина без провизија на повеќе од 200 банкомати во земјава

Од:
До кого (е-маил):
Порака: