Илија Димовски по високиот број на новозаразени: Чувајте се сами, повеќе нема држава да се грижи за вас!

4 копии

Пратеникот Илија Димовски е еден од првите опозиционери кои реагираа негативно по претпладневната објава на бројот на новозаболени од корона вирусот во текот ...
| | веќе видена | слични

Илија Димовски од ВМРО-ДПМНЕ математички прецизно објаснува колку државата им зема на граѓаните за секој литар продадено гориво.+1,20 за големопродажна ...
| | веќе видена | слични

Останато

Христијан Мицкоски, претседател на ВМРО-ДПМНЕ денеска оствари средба со граѓаните во Македонска Каменица посочи дека ова се прилично предизвикувачки избори ...
сите 563 | | | веќе видена

Жител на ресенското село Горно Крушје добил отказ од туристичка агенција и испраќал заканувачки пораки дека во комбињата и автобусите на агенцијата има ...
сите 138 | | | веќе видена

Среќа што на време „сфатил“ дека разговорот со Грета е пранк и „молчел“, коментира пораншената министерка за култура Ганка Цветанова за аудито во кое тогашниот ...
сите 7 | | | веќе видена

По зголемиот тренд на новозраени со Ковид-19,кој во последното деноноќие забележа највисок број досега или 90 и масовното непотување на мерката, албанските ...
сите 183 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Илија Димовски по високиот број на новозаразени: Чувајте се сами, повеќе нема држава да се грижи за вас!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: