Потресна порака на мeдицинcкa cecтpa од Прилеп: Двajца прилепчани денеска ocтавиja coпpyги, дeцa, poдители!

Флорина Бошкоска, медицинска сестра во Инфективното одделение на градската болница “Борка Талески” во Прилеп на социјалните мрежи напиша:Две нови жpтви денес ...
| | веќе видена | слични

Дара Бубамара работно ја дочекала 2020 година, а во разговор открила дека ќе се потруди во иднина да биде што повеќе секси и привлечна.Како што вели, епитетот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Нов инцидент поврзан со полицијата во Соединеттие американски држави. 75 годишно лице се наоѓа во критична состојба откако учествувало на протестите во градот ...
сите 659 | | | веќе видена

И додека на некои раскрсници полицијата ги проверува дозволите за движење, на друга раскрсница во време на целосен карантин, се бараше по некој денар за леб! ...
сите 242 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Потресна порака на мeдицинcкa cecтpa од Прилеп: Двajца прилепчани денеска ocтавиja coпpyги, дeцa, poдители!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: