Работа од дома: Како да користите TeamViewer?


2 копии

Останато

За најновата состојба на бројот на заболени и сите други информации поврзани со коронавирусот денеска на пресконференција ќе зборува министерот за здравство ...
сите 170 | | | веќе видена

Техничкиот премиер Оливер Спасовски во своето гостување на Канал 5 кажа дека се размислува во наредните два месеци да се воведат нови мерки, покрaј во ...
сите 286 | | | веќе видена

Средства за заштита има доволно. Имавме доволно количина и на маски и на раквици и на заштитна опрема и ги имаме и сега. Факт е дека тие маски, таа заштитна ...
сите 59 | | | веќе видена

Владата денеска на седница ја разгледа и усвои Информација за регионалните и ЕУ активности со цел олеснување на транспортот и трговијата на стоки по појавата ...
сите 237 | | | веќе видена

Здружението за надворешна и меѓународна политика „Совет на Амбасадори“ ја поздравува потврдената Одлука за почеток на преговортите за членство на Северна ...
сите 255 | | | веќе видена

Од 15 февруари до денеска се направени вкупно 1.493 тестови на коронавирус во Македонија од кои 933 во Институот за јавно здравје и 560 во клиниката „Жан ...
сите 59 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Работа од дома: Како да користите TeamViewer?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: