Како да разликувате копија од оригинал Pandora и уште 3 брендови кои најчесто ги лажираат

 Со цел да го привлечат вниманието на купувачот, продавниците се подготвени на сé, дури и на лажирање на светски познати брендови кои се синоним за квалитет и ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерството за здравство соопшти дека од денеска е во функција уште еден пункт за тестирање на коронавирус во Поликлиниката Идадија. Граѓаните на Скопје ...
сите 900 | | | веќе видена

Курсот за проширување на НАТО создава нови линии на поделби, додека светот треба да се обедини во борбата против коронавирусот. Ова се наведува во ...
сите 228 | | | веќе видена

Благодетите од НАТО членството и од почетокот на пристапните преговори со ЕУ граѓаните ги гледаат и во борбата против корона вирусот. Се гледа од каде ни доаѓа ...
сите 222 | | | веќе видена

На вчерашната прес-конференција, министерот Дамјан Манчевски и официјално го потврди она што се обидуваше да го скрие, а тоа е дека Македонија под водство на ...
сите 88 | | | веќе видена

Дел од заболените од корона од Скопје го посочиле осомничениот Ф.К. од Скопје дека имале средба со него и со неговото семејство пред да им биде откриен корона ...
сите 106 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Како да разликувате копија од оригинал Pandora и уште 3 брендови кои најчесто ги лажираат

Од:
До кого (е-маил):
Порака: