Ретки фотографии од славните личности кои неодамна „протекоа“ во јавноста

 Легендарниот „Холивуд“ нè забавува уште со векови наназад. Поради големиот број генерациски легенди, ден-денес можеме да уживаме во ремек-делата кои тие ни ...
| | веќе видена | слични

Во последните неколку дена, на социјалните мрежи се шири предизвик на кој одговорија многу корисници ширум светот. Предизвикот опфаќа објавување на стари ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот за здравство Венко Филипче денеска на прес-конференција апелираше сите пациентки кои доаѓаат на Клиниката за гинекологија и акушерство во Скопје да ...
сите 248 | | | веќе видена

Со оглед на фактот што во некои општини е зголемено времето на чекање за земање на брис материјалите за испитување, во план сме да го зголемиме капацитетот на ...
сите 150 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Скопје денеска поднесе 38 предлози за казнени налози против вкупно 43 лица за непостапување според здравствените прописи за ...
сите 309 | | | веќе видена

На овој голем ден и денешен празник за владата на Заев, дојдовме да кажеме дека навистина „блескаме“. „Блескаме“ со тоа што буџетот е полн, секој граѓанин ќе ...
сите 101 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ ќе достави две мерки до владата, порача на прес-конференцијата претседателот на партијата Христијан Мицкоски. Апелираме на рационализација на ...
сите 94 | | | веќе видена

На владина седница ќе се разгледува и прашањето за продолжување на породилното отсуство на мајките бидејќи не можат да ги запишат бебињата во градинки, изјави ...
сите 59 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ретки фотографии од славните личности кои неодамна „протекоа“ во јавноста

Од:
До кого (е-маил):
Порака: