Џокер доаѓа во `Мортал Комбат 11`: Валканите трикови никогаш не изгледале подобро


Џокер ќе биде гостувачки лик во Мортал Комбат 11, а сега гледаме и како ќе изгледаат неговите борби. Дали постои подобар спој? Ова е деби на најпознатиот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерката за труд и социјална политика беше разрешена откако одби да ја тргне таблата на министерството на кое наместо новото име Северна Македонија, стоеше ...
сите 282 | | | веќе видена

Учесниците на предвремените парламентарни избори ги прават подготовките за настап пред граѓаните, кои треба да гласаат на 12 април. Деновиве тие ги ...
сите 217 | | | веќе видена

На чело на криминално рекетарската банда на СДСМ е Зоран Заев. Лажните вести, манипулациите и смешните оправдувања не може да ја потиснат вистината за „Рекет“, ...
сите 196 | | | веќе видена

Во текот на вчерашниот ден Инфомакс објави анкета од маршот на СДСМ за правда по скопските улици. При анкетата констатирано е дека високи функционери на СДСМ, ...
сите 118 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Џокер доаѓа во `Мортал Комбат 11`: Валканите трикови никогаш не изгледале подобро

Од:
До кого (е-маил):
Порака: