Овие улици без вода поради уличен дефект

3 копии
6 копии
3 копии
2 копии
6 копии
2 копии
повеќе

Останато

На денешната седница во Собранието на Република Македонија пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Миле Лефков истакна дека законот за попис на населението е ад ...
сите 390 | | | веќе видена

Повторното, овој пат политичко актуализирање на прашањето за изградба на железничката пруга Скопје – Софија, по најавата на македонската влада за продажба, ...
сите 352 | | | веќе видена

Индонезиските нуркачи го пронашле уредот за снимање на гласови од пилотската кабина на авионот што минатата недела се урна во Јавското Море, а сè уште трага по ...
сите 133 | | | веќе видена

Македонија извиси од соседите за набавката на вакциони против корона виросот, а за тоа официјална потврда стигна и од министерот за здравство, Венко Филипче. ...
сите 220 | | | веќе видена

Со сослушување на сведоци предложени од одбраната на Спиро Ристовски, денеска во Основниот кривичен суд во Скопје продолжува судењето за организаторите на ...
сите 71 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Овие улици без вода поради уличен дефект

Од:
До кого (е-маил):
Порака: