Каде Манчевски и тимот лани потрошиле 683 000 денари народни пари?

3 копии

Петмина советници на министерот за надворешни работи Никола Димитров земаат хонорари повисоки од месечните примања на претседателот на државата, објави ...
| | веќе видена | слични

Документи кои укажуваат на тоа дека пензионерот Виктор Габер, советникот на министерот Никола Димитров, зема месечен хонорар од 1.200 евра, плус има платен ...
| | веќе видена | слични

Останато

Првиот вицепремиер Артан Груби добил казна од 500 евра како одговорно лице во Министерството за политички систем, во чии простории во понеделникот ...
сите 166 | | | веќе видена

Веб платформата Јутјуб соопшти дека го суспендирала каналот на американскиот претседател во заминување Доналд Трамп бидејќи го прекршил правилото за корисници, ...
сите 150 | | | веќе видена

„Република Македонија ќе стане нормална држава само со вистински, независни експерти во Државната изборна комисија, без наши и ваши, без експерти на ...
сите 189 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Каде Манчевски и тимот лани потрошиле 683 000 денари народни пари?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: