Оглас за вработување во Силк Роад АД Скопје

2 копии
2 копии

Народната банка на Република Северна Македонија објавува O Г Л A C за вработување 2 извршители во Народната банка на Република Македонија, на неопределено ...
| | веќе видена | слични

Останато

Моментот кога Ѓорги Начевски во 59. минути пресуди „чекори“ на Игор Карачиќ ќе влезе во антологијата на Европските ракометни првества. На забавената снимка се ...
сите 369 | | | веќе видена

„Денешните случувања околу предметот во јавноста познат како Рекет се повеќе го одмотуваат клопчето на вистината. Денешните случувања се најдобар доказ дека се ...
сите 309 | | | веќе видена

Според американските медиуми, се појави аудио снимка каде пилотот бил предупреден дека лета премногу ниско, неколку секунди пред хеликоптерот да исчезне од ...
сите 191 | | | веќе видена

Клучниот проблем којшто го имаме и клучната разлика со ВМРО-ДПМНЕ за Законот за Јавно обвинителство е нивната забелешка со којашто бараат практично да нема ...
сите 129 | | | веќе видена

СДСМ, Зоран Заев и Венко Филипче продолжуваат да ги лажат и манипулираат граѓаните во предизборниот период. Нема ни трага ни глас од Клиничкиот центар кој сега ...
сите 157 | | | веќе видена

Со 141 километар на час, нашиот репрезентативец Филип Талески го има најбрзиот шут на овогодинешното Европско првенство во ракомет. Второто место на листата му ...
сите 41 | | | веќе видена

Коста Начевски е именуван за в.д.директор на градската депонија „Дрисла“ која од вчера повторно е регистрирана како јавно претпријатие и е под владение на Град ...
сите 14 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Оглас за вработување во Силк Роад АД Скопје

Од:
До кого (е-маил):
Порака: