(Фото) „Пајак“ му го крена „ферарито“ на Перо Антиќ

Во многу спиритуални текстови човек може да налета на реченицата: „Како на небото, така и на земјата“, што би значело како што се чувствуваме во себе и како ...
| | веќе видена | слични

Овој живот е прекраток за да го минувате времето со луѓе кои ви ја исцедуваат среќата. Некои луѓе се зависни од тоа да ви ја исцрпат енергијата за тие да се ...
| | веќе видена | слични

Некој нов сопственик едноставно решил во срцето на Старата скопска чаршија да направи застаклен објект со кој, бездруго, се сквернави препознатливоста на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Премиерот Зоран Заев не сака да го сфати сериозно францускиот претседател Емануел Макрон од проста причина што Македонија и да го помине процесот на притстапни ...
сите 899 | | | веќе видена

Присуството на пет лидери од албанскиот блок на лидерската средба кај Претседателот Стево Пендаровски ја покажа сликата колкава е поделеноста кај партиите на ...
сите 437 | | | веќе видена

Албанскиот премиер Еди Рама не го прифати барањето на опозицијата за оставка и нови избори, откако Албанија не доби датум за почеток на преговори со ...
сите 899 | | | веќе видена

- Многу подобро ќе беше веднаш после референдумот да одеа на избори, многу повеќе ќе добиеа. Ако ги гледате сите анкети после референдумот, рејтингот на СДСМ ...
сите 11 | | | веќе видена

На денешниот состанок на неговиот кабинет во Белата куќа, Трамп рече дека се чини дека се придржува до договорената петдневна пауза во турската офанзива против ...
сите 565 | | | веќе видена

Вчера во СВР Битола, од Клинички центар Битола било пријавено дека Б.П.(62) од с.Буково починал во болницата. Тој, според пријавата, претходниот ден се здобил ...
сите 272 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Фото) „Пајак“ му го крена „ферарито“ на Перо Антиќ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: