Советодавни денови за германското пензиско осигурување

2 копии
6 копии

Косовскиот Истражувачки институт за европски прашања и развој (РИДЕА) објави две студии во врска со финалната фаза на дијалогот меѓу Приштина и Белград, според ...
| | веќе видена | слични

Веќе три недели семејството на Бане Најдовски од Ајватовци чека одговор на претставката доставена лично до министерката за труд и социјална политика, откако ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев во рамките на неговата агенда во Брисел вечерва се сретна со претседателот на Европскиот Парламент, Давид Мариа Сасоли.Како што ...
сите 141 | | | веќе видена

Сириската невладина агенција за човекови права објави дека е забележан огромен конвој на сириската армија како го напушта Манбија, уште еден курдски град над ...
сите 802 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Советодавни денови за германското пензиско осигурување

Од:
До кого (е-маил):
Порака: