Дневен хороскоп за 23.09.2019: Биковите да не ја злоупотребуваат довербата, Водолиите да се потпрат на шармот

 Каков понеделник ви најавува Зодијакот? Дали вашиот хороскопски знак денес ќе го следи среќа? Дали неделата ќе ви тргне „на десна нога?“ Кликнете на вашиот ...
| | веќе видена | слични

 Како ќе тргне новата недела? Дали среќните ѕвезди се на ваша страна? Како ќе се снајде вашиот хороскопски знак со предизвиците овој понеделник? Кликнете на ...
| | веќе видена | слични

 На што да се посветите денес, а што да избегнувате? Хороскопот ви открива. Колку ќе биде среќен и успешен последниот ден од оваа недела? Дали среќата ќе биде ...
| | веќе видена | слични

 Колку ќе ви биде среќна оваа сабота? Дали конечно ќе одморите од работните обврски? Ви треба одмор или кратка авантура? Ѕвездите ви откриваат што може да ...
| | веќе видена | слични

 Дали овој петок среќата ќе ви биде наклонета на поле работа и финансии или во кругот на семејството и пријателите? Колку ќе успеете да сработите, а колку да ...
| | веќе видена | слични

 Дали овој ден ќе биде поуспешен од претходниот? Дали на работното место среќата ќе ве послужи? Дали на поле љубов ќе владее хармонија? Хороскопот ви открива. ...
| | веќе видена | слични

 Дали денес ѕвездите ви предвидуваат успех? Колку среќата ќе ве следи во работата, обврските и задачите, а колку во љубовта и пријателствата? Кликнете на ...
| | веќе видена | слични

 Што ви предвидуваат ѕвездите за денешниот ден? Дали ќе може мирно да ги завршите обврските или ќе бидете во трка со времето? Дали среќата ве следи на поле ...
| | веќе видена | слични

Останато

Високата претставничка за надворешна политика на ЕУ во заминување, Федерика Могерини, оцени дека одложувањето на одлуката на Европскиот совет за отворање ...
сите 938 | | | веќе видена

Франција и некои други земји проширувањето на Европската унија го гледаат како товар, а не како приоритет, вели пратеникот Антонијо Милошоски за Франкфуртер ...
сите 404 | | | веќе видена

Евакуацијата е дел од спогодбата со Турција постигната со посредство на Соединетите држави. Според овој договор, турските сили воведоа петдневно примирје на ...
сите 666 | | | веќе видена

- Многу подобро ќе беше веднаш после референдумот да одеа на избори, многу повеќе ќе добиеа. Ако ги гледате сите анкети после референдумот, рејтингот на СДСМ ...
сите 15 | | | веќе видена

Со викотници и удирање по маса Лидерот на ДУИ Али Ахмети изрази незадоволство и лутуна дека лидери и претставници на пет партии на Албанците седеле на ...
сите 149 | | | веќе видена

Реномираниот BBC пишува за најавените предвремени парламентарни избори, цитирајќи го Заев дека „Ние сме жртви на историската грешка на ЕУ“. Во написот на ...
сите 69 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дневен хороскоп за 23.09.2019: Биковите да не ја злоупотребуваат довербата, Водолиите да се потпрат на шармот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: