ЗАПРОСУВАЊЕ НА ОХРИДСКИОТ МАРАТОН: Никола ја побара Сандра за жена (ФОТО)

Во неделата во Охрид се одржа традициналниот охридски маратон. На патеката од 30 километри од Свети Наум до Охрид меѓу тркачите беше и Никола Ивановски кој ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Возбудувањата на 33-то издание на Меѓународниот охридски атлетски маратон ги засили и предлогот за брак.Имено, атлетичарот Никола Ивановски по влегувањето во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во четврток продолжуват преговорите на работните групи на СДСМ И ВМРО ДПМНЕ за Законот за јавно обвинителство. Ова во вечерашната Топ Тема го соопштија ...
сите 395 | | | веќе видена

По само еден ден откако одбраната побара да се укине притворот за Катица Јанева гарантирајќи со нејзиниот имот, денеска стана јасно дека ОЈО бара да се ...
сите 202 | | | веќе видена

Октомври на некои знаци ќе им биде обележан со промени и нови настани. Овие три хороскопски знаци може да очекуваат подобрување во одредени сфери од животот. ...
сите 175 | | | веќе видена

-Децата не биле криминалци, туку мирни деца. Рафално се убиени и во глава се пукани, многу грозно. Овој стариот бил убиен најверојатно ради сведок“. Ова е дел ...
сите 141 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ЗАПРОСУВАЊЕ НА ОХРИДСКИОТ МАРАТОН: Никола ја побара Сандра за жена (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: