Нова цена на горивата во Македонија


4 копии

Голем број на станови во Скопје можно е да се изнајмат на само еден ден, а додека нивните сопственици се пресреќни поради добрата заработувачка, соседите ...
| | веќе видена | слични

Поминаа 33 години од нуклеарната катастрофа во Чернобил. Несреќата се случи на 26 април, 1986 година. Најблискиот град, одалечен само 3 километри стана град на ...
| | веќе видена | слични

Ако сакате вистински одмор, ако сакате да уживате во вистинска природа, а сепак сакате да поминете евтино и пред се да бидете на домашна територијата, тогаш ...
| | веќе видена | слични

Сончевото време е идеално за возење на велосипед. Ако се одлучите убавото време да го искористите за да се рекреирате со својот велосипед, морате да се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на Украина, Владимир Зеленски рече дека сака јасен одговор „да“ или „не“ од американскиот претседател Џо Бајден за планот на Украина за влез во ...
сите 82 | | | веќе видена

Одлуките за додавање нови имиња на црна листа се предмет на внимателен, дисциплиниран процес, и важи само во најсериозни случаи, изјави портпаролот Нед Прајс ...
сите 307 | | | веќе видена

Иако мислевме дека сме на пат да ја победиме короната, се чини дека таа не се дава така лесно, посебно не во Русија. Имено во Санкт Петербург, каде се играат ...
сите 476 | | | веќе видена

Проф. Ангел Димитров во емисијата „Сабота 150“ за Дејан Јотов вели дека учесниците од македонската страна во Заедничката мултидисциплинарна експертска комисија ...
сите 76 | | | веќе видена

Министерството за здравство информира дека денеска пристигна нова пратка од вкупно 12.870 дози вакцини „Фајзер“ во државата. Станува збор за редовната пратка ...
сите 412 | | | веќе видена

Горан Пандев вчера го постигна првиот гол на Македонија на Европските првенства, а во исто време стана вториот највозрасен стрелец во историјата што некогаш се ...
сите 184 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нова цена на горивата во Македонија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: