СДСМ: Највисоки цени на горивата беа во време на режимот кога литар Еуросупер 95 чинеше 89 денари

-ВМРО ДПМНЕ повторно бесрамно ја лажат јавноста. Рекордно највисока цена на горивата беше постигната во времето на режимот на Никола Груевски или поточно во ...
| | веќе видена | слични

Во новиот закон за енергетика многу слабо се регулира пазарот на нафта и нафтени деривати, иако половина од сиот пазар на енргенси отпаѓа на суровата нафта. Со ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Граѓаните во Република Македонија се повеќе осиромашуваат откако СДСМ е на власт. Горивата достигнуваат највисоки цени, а власта не се откажува од ...
| | веќе видена | слични

Останато

Новинарот на италијанска „Ла Верита“, Ларис Гејсер продолжува со објавување на доказите во случајот со изборен поткуп во 2014-та година каде првоосомничен е ...
сите 114 | | | веќе видена

Тоа го изјави денеска претседателот на собраниската Комисија за политички систем, Александар Кирацовски пред почетокот на јавната расправа за законот за јавно ...
сите 394 | | | веќе видена

Моментот кога Ѓорѓи Начевски во 59. минута му досуди чекори на Игор Карачиќ ќе влезе во антологијата на Европското првенство во ракомет. Беше потребна забавена ...
сите 366 | | | веќе видена

Покрај сјајните кошаркарски вештини што го прават еден од најдобрите кошаркари на сите времиња, трагично загинатиот кошаркар Коби Брајант пред неколку години ...
сите 345 | | | веќе видена

На Леброн Џејмс потребни му беа речиси два дена за првпат да се огласи по смртта на еден од неговите идоли во НБА лигата, па откако стана јасно дека дербито ...
сите 123 | | | веќе видена

Две лица, од кои едниот администратор, а другиот креатор на групата „Јавна соба“ на социјалната мрежа Телеграм, вчера биле повикани во полициска станица. Ова ...
сите 145 | | | веќе видена

Даниел Поденсе треба да ги мине само лекарските прегледи и да потпише договор со Вулверхемптон за 23 милиони евра и плус бонуси во вредност од околу пет ...
сите 22 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СДСМ: Највисоки цени на горивата беа во време на режимот кога литар Еуросупер 95 чинеше 89 денари

Од:
До кого (е-маил):
Порака: