Сергеј Варошлија: Госпоѓо, не сте тинејџерка! (ВИДЕО)


Модниот критичар во неколку наврати беше јавно отповикуван по социјалните мрежи со низа остри коментари од личности кои се најдоа на тапет кај него, да ...
| | веќе видена | слични

Сергеј Варошлија повторно ги анализира скопските улици – одлични коментари за граѓаните, но овој пат изненадија и инстаграмџиите. Но дури и најдобрите, од ...
| | веќе видена | слични

Познатиот стилист Сергеј Варошлија и оваа работна недела ја започна со остри критики во неговата емисија за неколку македонски девојки од Инстаграм . Жаки ...
| | веќе видена | слични

Вашето омилено модно шоу на „1ТВ“ кое секојдневно го очекувате да започне, денеска испиша уште една успешна модна приказна. Емисијата „Мода“ не престанува да ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Модни совети, критики и пријатни изненадувања во емисијата „Мода“ . Вашиот омилен водител кој низ малку смеа ве води во светот на модата од домашен терен, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во Република Северна Македонија денеска се одржува првиот круг од шестите претседателски избори. Во претседателската трка се кандидатот на СДСМ и коалицијата ...
сите 321 | | | веќе видена

Општина Струга е држава во мало. Има долга традиција на различни вери и етнички заедници, но соживотот секогаш бил по мерка. Вака ја замислувам и нашата земја, ...
сите 181 | | | веќе видена

Политички за НАТО изигравме одлично, но не испорачуваме резултати за позитивна препорака за старт на преговорите со ЕУ.НАТО е геополитика, ЕУ е техника, ...
сите 115 | | | веќе видена

Тројцата претседателски кандидати Блерим Река, поддржан од Алијансата за Албанците и Беса, кандидатката поддржана од ВМРО-ДПМНЕ Гордана Силјановска Давкова и ...
сите 192 | | | веќе видена

Кандидатот за претседател на Вмро-Дпмне и Коалицијата, Гордана Силјановска Давкова гостуваше во емисијата Еден на Еден и ги покажа своите танцувачки ...
сите 99 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сергеј Варошлија: Госпоѓо, не сте тинејџерка! (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: