Охридскиот Завод за кардиоваскуларни заболувања дел од Sinergy 2018 во Белград

2 копии

Останато

Се појавија нови снимки од престојот на Џулијан Асанж, основачот на Викиликс, во амбасадата на Еквадор. Асанж беше уапсен од амбасадата, откако му го укинаа ...
сите 439 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ и премиер, Зоран Заев и кандидатот за претседател на државата, Стево Пендаровски на синоќешниот митинг во Стумица повикаа граѓаните од ...
сите 260 | | | веќе видена

Претседателскиот кандидат Блерим Река од митингот во тетовско Желино, порача дека на 21 април ќе се случи голема промена со политичкото минато.Укажа дека со ...
сите 191 | | | веќе видена

Времето денеска ќе биде претежно облачно и свежо со повремени врнежи од дожд. На места, особено во јужните и источните делови врнежите ќе бидат пообилни и ...
сите 160 | | | веќе видена

Лидерот на ДУИ Али Ахмети порача дека претседателот Ѓорге Иванов ќе дејствува непромислено ако ги аболицира осудените за 27 април. Тој вели дека ако Иванов ...
сите 156 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Охридскиот Завод за кардиоваскуларни заболувања дел од Sinergy 2018 во Белград

Од:
До кого (е-маил):
Порака: