СДСМ тоне: Пред три години изгуби со 70.000 разлика, сега со над 200.000


Останато

Србија и Црна Гора ќе ги одржат своите први Меѓувладини конференции со ЕУ во рамки на новата преговарачка методологија на ЕУ усвоена минатата година, јави ...
сите 697 | | | веќе видена

Малата Лара вчера наполни една година, а еден од гостите на нејзиниот роденден беше министерот за здравство Венко Филипче. А Лара, иако има само една година, ...
сите 95 | | | веќе видена

Повеќе од 350 доктори и здравствени работници во Индонезија се заразиле со Ковид-19, а десетици биле хоспитализирани. Сите имале примено вакцина на кинеската ...
сите 562 | | | веќе видена

Државјаните на Северна Македонија кои овие денови доаѓаат на ревакцинација во Србија, и кои пред три месеци, на 27 и 28 март, ја примија првата доза на ...
сите 385 | | | веќе видена

Советникот за национална безбедност, Џејк Саливен, изјави дека по самитот со претседателот на Русија, Владимир Путин, САД формирале „јасни ориентири“ и ...
сите 293 | | | веќе видена

ОТКАКО ПАНДЕМИЈАТА ГО ЗГОЛЕМИ ЈАЗОТ ПОМЕЃУ ПОНУДАТА И ПОБАРУВАЧКАТА И работодавците и вработените треба да бидат мотивирани да размислуваат за трајност на ...
сите 182 | | | веќе видена

Во октомври е закажан нов состанок на мешовитата македонско - бугарска комисија за историски прашања на која историчарите повторно ќе се обидат да најдат ...
сите 204 | | | веќе видена

Зголемувањето на еколошката такса за горивата нема драстично да ја намали потрошувачката, но зголемените цени негативно ќе влијаат на стандардот на граѓаните. ...
сите 214 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СДСМ тоне: Пред три години изгуби со 70.000 разлика, сега со над 200.000

Од:
До кого (е-маил):
Порака: