Успешни приказни во градежништвото и архитектурата

3 копии

Хрватските угостители, сопственици на ресторани, апартмани, пекари и други области кои за време на летната сезона го имаат најголемиот обем на работа, ...
| | веќе видена | слични

Сахил Габа само што требало да дипломира како магистер по машинско инженерство кога бил привлечен од компјутерските науки. Забележал дека пријателите што се ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателката на државата, Гордана Сиљановска – Давкова вчера на своето прво меѓународно учество на одбележувањето на ликот и делото на словенските ...
сите 185 | | | веќе видена

Откако економската директорка на Клиниката за токсикологија Бесија Иљази, минатата недела даде изјава во која рече дека „доктор Нико Беќаровски е доктор од ...
сите 92 | | | веќе видена

ОВР Дебар поднесе кривична пријава против У.Ф.(63) од Дебар, поради постоење основи на сомнение за сторени кривични дела „кражба“ и „демнење“. Тој извесно ...
сите 115 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Успешни приказни во градежништвото и архитектурата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: