ПОРАДИ ПРОБЛЕМ СО МЕНУВАЧОТ: Тојота повлекува 280.000 пикапи и теренци во САД, дали да очекуваме исто и во Европа?

Време зa читање: 3 минути Тојота неодамна повлече околу 280.000 возила во САД, поради проблем со менувачот што веројатно може да го зголеми ризикот од ...
| | веќе видена | слични

10 работи кои автомеханичарите никогаш не би ги направиле со својот автомобил СОВЕТИ ЗА ВОЗАЧИ Александра Спасеска 28.02.2024 / 10:26 Авто новости Многу возачи ...
| | веќе видена | слични

Вечна дилема кај возачите е прашањето дали горивото има рок на траење и колку долго може да стои во резервоарот. Ова прашање вообичаено најмногу ги мачи луѓето ...
| | веќе видена | слични

За време на пандемијата расеаното возење се зголеми и оттогаш не се намали До релативно неодамна беше тешко да се најдат добри податоци за проблемот со ...
| | веќе видена | слични

Останато

Шефот на Дирекцијата за комуникации на турското претседателство Фахретин Алтун соопшти дека Ердоган имал телефонски разговор со палестинскиот претседател ...
сите 414 | | | веќе видена

Здружението на новинарите на Македонија (ЗНМ) и Самостојниот синдикат на новинарите и медиумските работници (ССНМ) изразуваат сериозна загриженост за ...
сите 221 | | | веќе видена

Барам од сите вас, на 24-ти овој месец, масовна политичка мобилизација, уште во првиот изборен круг да покажеме дека сме за нормална, напредна и европска ...
сите 278 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски по митингот во Гостивар вечерва објави дека со заокружување на број 2 на 24 април за Силјановска Давкова, Македонија ...
сите 305 | | | веќе видена

Гордана Силјановска Давкова, кандидат за претседател на Македонија од коалицијата предводена од ВМРО-ДПМНЕ се огласи на социјалноите мрежи по митингот во ...
сите 134 | | | веќе видена

Toa што кандидатот на владејачката партија на централно ниво, СДСМ, Стево Пендаровски и на владејачката партија на локално ниво, ВМРО-ДПМНЕ Гордана Силјановска ...
сите 99 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ПОРАДИ ПРОБЛЕМ СО МЕНУВАЧОТ: Тојота повлекува 280.000 пикапи и теренци во САД, дали да очекуваме исто и во Европа?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: