Долгоски Дејан од Прилеп е нов милионер кој освои милионер Џек пот вреден 1.336.670

3 копии

Нашиот најнов милионер е доказ дека среќата ја привлекуваат позитивните луѓе. Најновиот член во семејството среќни добитници на МИЛИОНЕР ЏЕК ПОТ на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

-Причината поради која што се случуваат сега овие какафонични изјави лежи во тоа што планот на Социјалдемократскиот сојуз по однос на предлогот бил малку ...
сите 403 | | | веќе видена

Граѓаните ги очекува нов ценовен шок со новото покачување на електричната енергија, криминалната влада на СДСМ и ДУИ повторно удрија по џебот на граѓаните. ...
сите 282 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Долгоски Дејан од Прилеп е нов милионер кој освои милионер Џек пот вреден 1.336.670

Од:
До кого (е-маил):
Порака: