СВОЈ ИМОТ НЕМА, А РОДИТЕЛИТЕ ИМААТ ДВА СТАНА, ДВА ДУЌАНА И ДВЕ ВОЗИЛА - колку е богат Беким Сали, идниот министер за здравство

Нов министер за здравство ќе биде Беким Сали од Алтернатива, одлучи вчера партијата, откако таа позиција ја доби во разговорите со СДСМ како најголем ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Самиот Шилегов во првите 50 дена тврдеше дека не може да се гради над средишното зеленило каде поминуваат главните водоводни цевки за Скопје, дали СДСМ сега го ...
| | веќе видена | слични

Старо-новиот градоначалник на скопската општина Карпош, Стевче Јакимовски од редовите на ГРОМ има доставено анкетен лист до Антикорупциска комсија, но се ...
| | веќе видена | слични

Беким Сали, кој беше шеф на кабинетот на Бујар Османи како министер за здравство, најверојатно ќе биде новиот министер за здравство на местото на Венко ...
| | веќе видена | слични

Останато

Турција ќе продолжи да ја јакне својата војска за да стане најмоќна во светот, изјави претседателот на таа земја Реџеп Таип Ердоган. „Успесите во операциите во ...
сите 158 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски за утре на пладне го свика Советот за безбедност, а на дневен ред на седницата ќе биде модифицираниот предлог на француското ...
сите 241 | | | веќе видена

Претседателот Пендаровски во рамки на Самитот на НАТО во Мадрид, учествуваше и се обрати на втората сесија на состанокот на Северноатлантскиот Совет на ниво на ...
сите 134 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СВОЈ ИМОТ НЕМА, А РОДИТЕЛИТЕ ИМААТ ДВА СТАНА, ДВА ДУЌАНА И ДВЕ ВОЗИЛА - колку е богат Беким Сали, идниот министер за здравство

Од:
До кого (е-маил):
Порака: