Награда за тоа што ја неутралицираа Италија: Швајцарците испратија 9,3 килограми чоколадо во Северна Ирска (ВИДЕО)

Репрезентацијата на Швајцарија начин на драматичен начин дојде до билет за Светското првенство и тоа откако во завршното коло оствари убедлива победа над ...
| | веќе видена | слични

Останато

Лидерот на Алтернатива Африм Гаши, освен што покажа дека е одличен преговарач, откако во новата владата се договори да добие три министерски места, три ...
сите 603 | | | веќе видена

Ве повикувам да ја прочитате Програмата наречена Концепт 28, но и да ми се приклучите, да ги споделите сите ваши предлози, идеи, а се разбира и критики, вели ...
сите 354 | | | веќе видена

Со највисоки државни почести беа преземени телата на 45 македонски државјанаи кои трагично го загубија својот живот во автобуската несреќа која се случи во ...
сите 329 | | | веќе видена

Оттука стручната фела почна да се огласува по социјалните мрежи и да го прашува министерот за правда, Бојан Маричиќ како може да пресудени предмети да се води ...
сите 45 | | | веќе видена

Смртта на актерот Славиша Кајевски ги најде затечени многу од неговите најблиски, пријателите и колегите. Откако утрово од Македонскиот народен театар објавија ...
сите 58 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Награда за тоа што ја неутралицираа Италија: Швајцарците испратија 9,3 килограми чоколадо во Северна Ирска (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: