Доаѓа прекрасна недела за три хороскопски знаци

Почетокот на декември носи вистинска магија пред новата година. Еве кои хороскопски знаци можат да очекуваат најголема среќа во љубовта во овој период. БИК ...
| | веќе видена | слични
4 копии

ОВЕН Од рано наутро ќе бидете многу одлучни во намерата да направите сѐ што не сте стигнале во претходните неколку дена. Оние кои работат со вас, денес треба ...
| | веќе видена | слични

 Каде се кријат вашите стари пријатели кога имате најголема потреба од нив? Или периодов ќе блеснат новите пријателства? Кликнете на вашиот хороскопски знак:
| | веќе видена | слични

Стрелец Љубов Веројатно по малку ќе бидете нерасположени за љубов или за барањата од другата страна. Нема најдобро да бидете разбрани , но не се обидувајте да ...
| | веќе видена | слични

Сите се прашуваат каков ќе биде крајот на годината за нив, а астролозите се согласуваат дека на некои знаци ќе им биде подобри отколку на другите. Сонцето ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Димитар Ковачевски, Бујар Османи и Бојан Маричиќ со новиот предлог ги прифаќаат сите бугарски барања. Бугарскиот предлог е капитулација, а Ковачевски и Османи ...
сите 708 | | | веќе видена

Граѓаните не го разбираат новиот тарифник за струјата и не знаат како да ја пресметаат потрошувачката на калкулаторот што е објавен на веб-страницата на ...
сите 469 | | | веќе видена

Според професорите со кои се консултиравме, за да се направи широка платформа за добивање граѓанско релевантно мислење, кое ќе им даде легитимитет на државните ...
сите 285 | | | веќе видена

Вчера во дебатниот магазин „Click Plus“ гостуваше потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николовски кој коментираше околу францускиот предлог. Тој порача ...
сите 651 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Доаѓа прекрасна недела за три хороскопски знаци

Од:
До кого (е-маил):
Порака: